MULTIMEDIA

Od kilu lat współpracuję z TVP 3 Łódź jako psycholog – konsultant, wypowiadając się podczas audycji telewizyjnych na różnorodne tematy związane z aspektami psychologicznymi. Między innymi brałam udział w programach realizowanych przez TVP takich jak „ Ekspres Reporterów, „Wiadomości Dnia” oraz „Pracownia Reportażu”.

Programy telewizyjne

Pomaganie na merdanie


Od kilku lat aktywnie uczestniczę w corocznej akcji organizowanej przez TVP 3 Łódź pt. „Pomaganie na Merdanie”, której inicjatorką jest kochająca zwierzęta równie mocno jak ja Pani Redaktor Katarzyna Pawlina. Podczas tych akcji dobroczynnych staram się wyjaśniać mechanizmy ludzkich zachowań kierowanych do zwierząt.

Leki czy psychoterapia? Czy można połączyć obie terapię w leczeniu zaburzeń depresyjnych i lękowych!

Czy praktyka Tai Chi i Qigong może mieć właściwości terapeutyczne? Czy można, w ten sposób leczyć depresję lub stany lękowe?

Pracownia Reportażu


Znany Redaktor telewizyjny, dokumentalista Waldemar Wiśniewski otrzymał w 2019 roku nagrodę za reportaż pt. „Wyróżnij się albo zgiń”. To opowieść o niepełnosprawnym młodym biznesmenie, który w ciągu pięciu lat zbudował od zera firmę wartą obecnie kilka milionów złotych.
Reportaż emitowany był na antenie telewizyjnej w cyklu „Pracownia Reportażu”, oraz w programie reporterskim „Głębia Ostrości” w TVP1. Miałam przyjemność uczestniczyć jako psycholog w realizacji tego programu i skomentować osiągnięcia głównego bohatera programu pod kątem jego niezwykłych potencjałów osobistych.

„Świat się budzi” – dlaczego pomagamy

TVP3 Łódź
Poranna audycja „śniadaniowa”

Jak radzić sobie z iziolacją w czasie coronawirusa


Od marca 2020 roku żyjemy w stanie niepokoju związanego ze zmianą dotychczasowego życia w związku z pojawieniem się na świecie wirusa. Izolacja ludzi w domach wywołała wiele nowych problemów psychicznych oraz psychologicznych. Wraz z TVP 3 Łódź poprzez programy informacyjne staraliśmy się wspierać ludzi i odpowiadać na nurtujące ich pytania w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Parę słów na temat ludzkiego potencjału, który tkwi w każdym z nas…

Podczas 29 Finału WOŚP w Waterford mówiłam o izolacji i nostalgii podczas tego trudnego czasu…