Terapia Totalna – psycholog online skorzystaj!

Jeśli chciałbyś poprawić relacje w związku partnerskim lub masz lęki, depresję, jeśli masz obawy, że jesteś uzależniony/a np. od sexu lub komputera, lub masz inne wątpliwości natury psychologicznej, mogę pomóc ci je rozwiązać.

Poznaj mnie

Dominika Mastalerz– magister psychologii klinicznej, polski psycholog online, terapeuta systemowy rodzin i par, specjalista do spraw uzależnień, kobieta z empatią i otwartością na innych ludzi.

Psychologia przyjazna człowiekowi

Reprezentuję nowoczesne podejście do terapii psychologicznej. Wykorzystuję swoją nowatorską, autorską metodę Terapii Totalnej opracowaną na przestrzeni wielu lat doświadczeń osobistych, zawodowych i naukowych – łączę wiedzę psychologiczną z naukami biologicznymi, medycznymi i doświadczeniem psychologa.

Co chciałbyś wiedzieć o Terapii Totalnej

Do kogo adresowana jest Terapia Totalna?

Moja autorska metoda Terapii Totalnej może pomóc tym, którzy mają depresję, zaburzenia nastroju, lęki, fobie, traumy z dzieciństwa, brak chęci do życia, zaburzenia odżywiania, brak akceptacji własnego ciała, problemy w związkach małżeńskich, partnerskich oraz w rodzinie, problemy z tożsamością płciową, problemy wychowawcze z dziećmi, lęki egzystencjalne oraz wszelkie blokady wewnętrzne.
Prowadzę terapię z osobami dorosłymi, z młodzieżą, z małymi dziećmi poprzez terapię ich rodziców.
Nie ważny jest wiek, ale człowiek i jego problemy!

Zapraszam również do pracy nad sobą osoby uzależnione z wykorzystaniem mojej autorskiej metody Terapii Totalnej.
Zajmuję się pracą z uzależnieniami od: hazardu, alkoholu, sexu, cukru, komputera, telefonu, ćwiczeń fizycznych oraz od innych osób.

Jako psycholog posiadam doświadczenie kliniczne w pracy na Oddziałach: Psychiatrycznym Sądowym, Neurologicznym, Rehabilitacji Wczesnej Neurologicznej, Opieki Paliatywnej oraz Chorób Otępiennych a także w Poradni Leczenia Uzależnień. Daje mi to możliwość stawiania klinicznej diagnozy psychologicznej a w przypadku konieczności wskazania dalszej, właściwej i skutecznej drogi leczenia.

Dla nas psychologów online pracujacych w portalach medycznych w Medfile jest teraz dużo pracy. Ludzie poszukują pomocy psychologicznej na Medfile. Polski psycholog to teraz rzadkość. Ale w haloDoktor można znaleźć polskiego psychoterapeutę online.

Jestem psychologiem który:

  • skutecznie poprowadzi Cię w drodze do zmian
  • zrozumie Twoje potrzeby a jednocześnie zaproponuje Ci nowe rozwiązania
  • z pełną dyskrecją i akceptacją pozwoli Ci abyś poczuł/a się bezpiecznie i był/a sobą
  • ma wiedzę i doświadczenie gwarantujące właściwą diagnozę i efektywne wsparcie

Sprawdź nowoczesne podejście do psychoterapii. Zapraszam do wspólnej podróży terapeutycznej. Razem nie tylko zniwelujemy twoje złe stany psychiczne, rozpoczniesz „nowy” kierunek rozwoju osobistego co pogłębi twój wgląd i zrozumienie siebie oraz własnej drogi i sensu życia.

Zachęcam Cię do poprawy jakości swojego życia!

Wybierz termin wizyty

Rekomendacje i opinie klientów

Rezerwacja terminu

Oferta cenowa sesji terapeutycznych

Terapia indywidualna
  • Jednorazowa sesja terapii indywidualnej 50 €/ 60 min
  • opłaty w PLN wg kursu walut na dzień płatności
Terapia par i rodzin
  • Jednorazowa sesja terapii par i rodzin 70 €/ 90 min
  • opłaty w PLN wg kursu walut na dzień płatności
Sesja „Help me now”
  • Sesja szybkiej pomocy – „Help me now” 30 €/ 30 min
  • opłaty w PLN wg kursu walut na dzień płatności


Kliknij i umów się na sesję terapeutyczną w wybranym przez Ciebie terminie.